بی‌مثل، معتبرترین پایگاه اطلاع‌رسانی، ساخت، خرید و فروش NFT در ایران است.

شما به کمک بی‌مثل به زودی می‌توانید آثار هنری فیزیکال و دیجیتال خود را به ان اف تی تبدیل کنید. کارشناسان ما در بی‌مثل، در تمامی مراحل ساخت و فروش ان اف تی در کنار شما عزیزان هستند.

کارگزاری‌های مختلفی در سطح جهان وجود دارند که خدمات ساخت ان اف تی ارائه می‌دهند. پلتفرم‌های اوپن‌سی (Opensea)، رریبل (Rarible)، فاندیشن (Foundation)، مینت‌بیس (Mintbase)، سوپرریر (SuparRare)، نیفتی گیت‌وی (NiftyGateway) و میکرزپلیس (MakersPlace) از مشهورترین پلتفرم‌هایی هستند که خدمات ساخت NFT ارائه می‌دهند.

مراحل انجام کار

شما برای ساخت ان اف تی نیاز به یک کیف پول دیجیتال و مقداری ارز دیجیتال برای پرداخت کارمزدهای کارگزاری و شبکه‌ی بلاکچین ان اف تی دارید. از طرف دیگر باید یک شناسنامه بین‌المللی معتبر برای اثری که می‌خواهید به NFT تبدیل کنید، ایجاد کنید.
شما به کمک بی‌مثل می‌توانید بدون نگرانی از این موارد، با امنیت بالا و با خیال راحت، فایل‌ آثار خود را تبدیل به ان اف تی کنید.
کافی است اثر و اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید و با پرداخت هزینه کارمزدها، در کمتر از 72 ساعت، ان اف تی آثار خود را در اختیار داشته باشید.

هرکدام از این پلتفرم‌ها، قوانین خاص خود را برای ساخت NFT دارند. برخی از آن‌ها باید با بررسی رزومه، هویت شما را به عنوان یک آرتیست بررسی می‌نمایند و گاهی، برای ثبت نام در سایت نیاز به دعوت‌نامه دارید. از طرف دیگر، هرکدام از این کارگزاری‌ها تعرفه‌های متفاوتی به عنوان کارمزد، برای تولید ان اف تی در نظر گرفته‌اند.
استفاده از این پلتفرم‌ها برای بسیاری، مشکل است. زیرا برای استفاده از این پلتفرم‌ها، باید مراحلی را طی کنید که گاهی پیچیده‌اند. شما به کمک بی‌مثل، می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از این پیچیدگی‌ها، آثار هنری خود را به NFT تبدیل کنید.

خدمات ما: (به زودی)

  • ایجاد کیف پول مجازی معتبر برای هنرمندان برای دریافت ارزهای دیجیتال و نقد کردن درآمدهای حاصل از تراکنش‌ها
  • ایجاد حساب کاربری معتبر در پلتفرم‌های مطرح دنیا برای ایجاد و خرید و فروش NFT در سطح جهان
  • ایجاد NFT تکی و یا گروهی برای آثار مدنظر شما، در پلتفرم‌های مطرح جهانی به‌صورت کاملا امن و شخصی در حساب کاربری
  • خرید و فروش NFTبصورت کاملا قانونی و مستقیم

هزینه‌های صدور NFT

هزینه کارمزد پلتفرم انتخابی شما برای ایجاد NFT (که نسبت به پلتفرم، قیمت روز ارزهای دیجیتال و دلار و… متغیر است)

هزینه ایجاد و شارژ کیف پول مجازی با قابلیت دریافت و پرداخت بین‌المللی و البته تبدیل ارز به ارز دیجیتال مورد نیاز  ( که نسبت به پلتفرم انتخابی شما ممکن است رایگان باشد)

هزینه انتقال توکن در برخی از پلتفرم‌ها در صورت نیاز به تغییر و یا داپلیکیت کردن توکن برای فروش بهتر. (بیشتر کاربران نیازی به این خدمات ندارند.)

کارمزد بی‌مثل، برای مشاوره، ساخت NFT و ترجمه متن شما و مشخصات و ویژگی‌های آثار شما به 3 زبان بین‌المللی

چرا آثار خود را به NFT تبدیل کنیم؟

شما با تبدیل آثار خود به NFT، می‌توانید آن را در سطح جهان به افراد علاقه‌مند بفروشید و حتی سهمی از تمام خرید و فروش‌های بعدی NFT شما به صورت خودکار به حساب شما واریز خواهد شد. به کمک ان اف تی‌ها شما دیگر نگران حقوق معنوی آثار خود نخواهید بود.
از طرف دیگر، این کار می‌تواند اعتبار هنری شما را به طور چشم‌گیری در جهان افزایش دهد و آثار بعدی شما را گران‌تر کند.

به مشاوره احتیاج دارید؟

خدمات ساخت ان اف تی در بی‌مثل ، به زودی اضافه خواهد شد.

اما مشاوران متخصص ما می‌توانند به شما در ساخت NFT هایتان مشاوره دهند. فرم مقابل را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

شما به کمک ایرانNFT مارکت، به راحتی می‌توانید، آثار هنری خود را به NFT تبدیل کنید.

فراموش نکنید، ساخت ان اف تی، به این معنا نیست که اثر شما به فروش می‌رسد. NFTها نیز مانند هر محصول دیگری نیاز به تبلیغات و بازاریابی دارند.
برای استفاده از خدمات تبلیغات، بازاریابی و فروش NFT به صفحه فروش ان اف تی مراجعه کنید.
می توانید با تکمیل فرم ، درخواست خود را برای استفاده از خدمات متنوع در حوزه NFT برای ما ارسال بفرمایید.